A A A

Aktualności

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe projekty, będzie o nas więcej i częściej!

 

 

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  za nami!

Dziękujemy Wam za ten niesamowity nastrój jaki wytworzył się podczas tego koncertu, ponadto warunki w górnej sali zdecydowanie lepsze. Może zagościmy tam na dłużej?
Płyta "Tata Kazika Kontra Hedora"  w wersji z wkładką z autografami wylicytowana została ostatecznie za całe 305 zł - które oczywiście zasila konto WOŚP.

Teraz podsumowania:

1)
Jako Kazik & Kwartet ProForma zostaliśmy nominowani do najlepszych w plebiscycie miesięcznika "Teraz Rock"! 
I to od razu w trzech kategoriach! By zagłosować należy założyć konto na Teraz Rock.pl
I głosujemy zgodnie z sumieniem oraz poniższym:
2) Kolejne podsumowanio-głosowanie proponuje facebookowa Strefa Niepotrzebnych Słów i Dźwięków - czyli audycja olsztyńskiego Radia UWM FM - 95,9 FM.  Głosujemy TUTAJ do 15 I - kiedy to w audycji zostaną przedstawione wyniki!

3) Trzecie podsumowanie - to plebiscyt Antyradia - Płyta Rocku 2017, Piosenka Rocku 2017...
Tu również zapraszamy do zabawy
- bez logowania!


A po podsumowaniach wreszcie ruszamy w trasę. Szczegóły tradycyjnie w zakładce koncertowej - koncertów tym razem zapowiada się dużo więcej niż w zeszłym roku.

 

Za nami intensywna jesień...


1) Premiera nowego programu "Wiemy kim jest" z tłumaczeniami piosenek Leonarda Cohena na tegorocznym Festiwalu "Frazy" spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Dość szczegółowo pisze o tym wydarzeniu portal kultura.poznan.pl, zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć z tego koncertu na facebookowym profilu festiwalu "Frazy". Program ten prawdopodobnie stanie się naszą kolejną płytą, trzymajcie kciuki!

2) Mamy nowy teledysk!
Za kamerą znów Mikołaj Świderski ze swoją ekipą i kolejny z odnalezionych po latach tekstów Stanisława Staszewskiego...3) Zagraliśmy z Kazikiem na festiwalu Luxfest 2017 w poznańskiej "Arenie". Jak tam było, będzie można już na początku 2018 roku zobaczyć w powstającym właśnie jeszcze kolejnym (już czwartym) teledysku, do którego materiał nakręcono właśnie podczas tego koncertu!  Kilkadziesiąt zdjęć z całego festiwalu można także znaleźć na Facebooku, a koncert zakończył "Tata Dilera" w wykonaniu porozumianych ponad podziałami, czyli sześcioosobowego K&KPF oraz 2/5 KNŻ:
 


 

4) A do tego wystarczyło czasu, żeby po raz kolejny zagrać tradycyjny kameralny koncert w "Kultowej" - z którego zdjęcia można zobaczyć, a jakże, na profilu FB 'Kultowej".

5) Znów zajrzeliśmy za granicę - Irlandia to piękny kraj, spotkaliśmy się z niezwykle serdecznym przyjęciem - niezapomniane!
 
Ponadto nietypowa nowość na stronie - zamieszczamy obszerny wywiad dla magazynu "Uroda Życia" o kulisach powstania płyty "Tata Kazika kontra Hedora" !


Zachęcamy do dalszej zabawy na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia i głosowania na "Nie dali Ojce" oraz "Most", do którego przeuroczy filmik stworzył techniką malowania na szkle Łukasz Jedynasty ze swoim studiem Rainbow Box. W czasie pracy twórczej powstało prawie 200 000 rysunków, wykorzystane zostały oryginalne grafiki i szkice Stanisława Staszewskiego!

 
 


Nasza nowa płyta z Kazikiem zawiera 15 nowych piosenek napisanych do odnalezionych po wielu latach tekstów i wierszy Stanisława Staszewskiego, "Taty Kazika". Po szczegóły zapraszamy TUTAJ


Nasze najnowsze dziełko można zamawiać w S.P Records.


a
piszą o nim:

 

       ROLOWY ŚWIAT MUZYKI

 

Płyta dostępna jest w sieci empik, oraz w większości sklepów muzycznych na terenie całego kraju. I jedziemy: